Norėdami toliau naršyti pildyk.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis .

Pagalba

Pasiklydai? Turi klausimų? Užduok klausimą arba rinkis iš populiariausių temų

Arba rinkis iš populiariausių temų

Mobilusis internetas

TELE2 INTERNETAS

TELE2 INTERNETAS

Tele2 LAISVAS internetas

Jei interneto reikia namams t.y. reikia pastovaus, didelio greičio ir duomenų srauto rinkitės https://tele2.lt/privatiems/namu-internetas už ypač gerą kainą. 


Tele2 internetas telefone

Naršykite saugiai ir be jokių baimių dėl per didelės sąskaitos! 

Užsakykite interneto paketą ar planą, naudokite, o išeikvoję turimą duomenų limitą, mobiliuoju internetu negalėsite naudotis tol, kol neužsisakysite papildomų duomenų.

Kaip užsakyti internetą telefone? 

 • mokėjimo planą su interneto duomenimis užsakyti/pakeisti galite savitarnos svetainėje mano.tele2.lt, bet kuriame Tele2 salone ar klientų aptarnavimo centro numeriu 117;
 • jei interneto reikia ar pritrūkote tik šiam mėnesiui, papildomus duomenis galite užsakyti telefonu, naršyklėje atsidarę naršyk.tele2.lt. Užsisakę papildomą vienkartinį duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami.

Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.tele2.lt, kur galima:

 • užsisakyti papildomą vienkartinį duomenų paketą;
 • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

PILDYK internetas telefone

Norint naudotis internetu telefone pastoviai ir dažnai siūlome užsisakyti vieną iš Naršyk paketų.

Taip pat telefone adresu narsyk.pildyk.lt galėsite įsigyti vieną iš Jūsų poreikius labiausiai atitinkančių interneto paketų. Užsisakę duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami. Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.pildyk.lt, kur galima:

 • užsisakyti duomenų paketą;
 • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

 

4G ir 4G+ internetas

4G ir 4G+ mobilusis internetas

4G (LTE) tinklas veikia 97 % šalies teritorijos!

4G ryšys net 10 kartų spartesnis nei 3G ryšys ir tai leidžia daug paprasčiau naudotis didelės apimties interneto turiniu: siųstis aukštos kokybės filmus, žiūrėti vaizdo/garso klipus per youtube ir mėgautis kitomis paslaugomis.

4G (LTE) technologija leidžia pasiekti mobiliojo interneto greitį iki 100 Mbps (pvz. 3G mob. interneto sparta yra iki 7,2 Mbps.). Šie greičiai yra teoriniai ir priklauso nuo daugelio faktorių. 


Ko reikia norint naudotis 4G/4G+?
 • Telefonas turi palaikyti 4G (4G+) ryšį ir atitinkamus dažnius. Taip pat telefone turi veikti naujausia programinė įranga – ją galite atnaujinti nustatymuose vadovaudamiesi instrukcijomis.
 • Reikia turėti USIM kortelę (patobulinta SIM). Jei SIM įgijote ar kaitėte 2014 metais ar vėliau, Jūs tikėtina turit USIM. Jeigu naudojatės SIM kortele nuo anksčiau, į USIM ją galite pasikeisti bet kuriame Tele2 salone.
Daugiau apie Tele2 ryšio technologijas ir aprėptis skaitykite čia.

4G+ tinklas taip pat aktyviai plečiamas ir aprėpia net 63 % populiacijos.

Tele2 ryšio padengimo žemėlapis: http://tele2.lt/privatiems/rysio-zemelapis/

 

 

 

 

Interneto greitis ir aprėptis

Mobiliojo ryšio technologijos, padengimas, greitis ir dažniai

Tele2 ryšio padengimą žiūrėkite Tele2 ryšio padengimo žemėlapyje.

Dažniai - kokia judriojo ryšio technologija kokiu dažniu tiekiama Tele2 tinkle. Įranga turėtų palaikyti tam tikrus dažnius norint naudotis 3G/4G ryšiu.

2G ryšio technologija Tele2 tinkle teikiama 900 MHz ir 1800 MHz dažniais

3G ryšio technologija Tele2 tinkle teikiama 900 MHz ir 2100 MHz dažniais

4G ryšio technologija Tele2 tinkle teikiama 800 MHz, 1800 MHz, ir 2600 MHz dažniais

 

Išsamesnė informacija apie greičius ir padengimą

 • 4G (LTE/LTE-A) technologijos mobiliojo interneto teorinis maksimalus parsisiuntimo greitis yra iki 300 Mbps (arba net iki 375 Mbps 4G++), o parsisiuntimas įprastomis apkrovos sąlygomis siekia 15-35 Mbps, kas leidžia akimirksniu užkrauti interneto tinklalapį. Vidutinis išsiuntimo greitis yra 10 Mbps, o maksimalus išsiuntimo greitis - 50 Mbps.
 • 3G (UMTS/HSPA) technologijos mobiliojo interneto teorinis maksimalus greitis yra iki 42 Mbps, o vidutinis parsisiuntimas įprastomis apkrovos sąlygomis yra 7 Mbps, kas leidžia akimirksniu užkrauti interneto tinklalapį. Vidutinis išsiuntimo greitis yra 1 Mbps, o maksimalus išsiuntimo greitis - 5,8 Mbps
 • 2G (GSM/EDGE) technologijos mobiliojo interneto teorinis maksimalus greitis yra iki 256 Kbps, o minimalus parsisiuntimas įprastomis apkrovos sąlygomis yra 9,6 Kbps

Sąlygos, kurios gali daryti įtaką duomenų perdavimo greičiui:

 • Tinklo padengimas, kuriam gali daryti įtaką įrangos buvimas patalpoje, kurioje sunkiai pasiekiamas priėmimo signalas, pavyzdžiui rūsio patalpoje. Be to, signalo priėmimą gali riboti sienų storis, pastato statybinių medžiagų ypatumai ir kitos aplinkybės. Išorėje priėmimo signalui gali daryti įtaką kraštovaizdžio ypatumai, nutolimas nuo bazinės stoties, oro sąlygos ir kitos aplinkybės, darančios įtaką radijo signalo perdavimui.
 • Tinklo perkrova – tam tikru metu duomenų perdavimo greičiui įtaką gali daryti spartus apkrovos padidėjimas, pavyzdžiui švenčių laikotarpiais ar ekstremalių situacijų vietose ir pan. Jeigu bazinės stoties sektoriuje konstatuojama tinklo perkrova ir duomenų perdavimas vartotojams lėtėja, Tele2, siekdama pašalinti trukdžius, turi teisę atlikti techninių parametrų pakeitimus tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu.
 • Galutinio įrenginio funkciniai ypatumai.

 

Po to, kai išnaudojamas užsakytų duomenų paketas, duomenų perdavimas nutraukiamas ir naudojimasis internetu tampa nebeįmanomu. Tokiais atvejai, priklausomai nuo pasirinkto duomenų plano, vartotojas turi galimybę užsisakyti papildomą duomenų paketą.

Tele2 vykdomos srautų duomenų valdymo priemonės, užtikrindamos atvira ir neprioretizuotą interneto turinio ir programėlių naudojimą, neturi įtakos interneto prieigos paslaugų teikimo kokybei, taip pat vartotojų privatumo ir jų asmens duomenų apsaugai.

Šiuo metu Tele2 nesiūlo individualizuotų paslaugų. Siūlomos interneto prieigos paslaugos yra prieinamos kiekvienam suinteresuotam vartotojui.

Tele2 savo reklaminėje medžiagoje nepateikia maksimalaus duomenų perdavimo greičio. Šiame tinklalapyje yra pateikta informacija apie vidutinį duomenų parsisiuntimo ir išsiuntimo greitį. Nukrypimai nuo nurodytų greičio dydžių gali paveikti naudojimąsi internetu tokiu būdu: siekiant naudotis internetu didele apimtimi (pavyzdžiui video peržiūrai), reikalingas apytiksliai nuo 2 Mbps iki 6 Mbps greitis. Siekiant sėkmingai naudotis internetu nedidelėmis apimtimis (pavyzdžiui, interneto tinklapių turinio peržiūrai, programėlių naudojimui, elektroninio pašto skaitymui, pakankamas 256 kbps greitis. Tele2 užtikrinama duomenų perdavimo greitį, reikalingą sėkmingam interneto prieigos naudojimui.

Interneto nustatymai

Nepavyko parsisiųsti interneto nustatymų

Jei nepavyksta parsisiųsti ar išsaugoti nustatymų, visų pirma mobiliojo interneto nustatymuose telefone ištrinkite visus esamus nustatymus. Tada bandykite dar kartą parsisiųsti naujus nustatymus. Siųskite SMS žinutę su tekstu INTERNETAS numeriu 1504. Nustatymai bus atsiųsti SMS žinute. Išsaugokite juos vadovaudamasis telefono meniu, o paskui išjunkite ir vėl įjunkite telefoną.

Jei pradėjote naudoti naują ar tiesiog pasikeitėte telefono aparatą, paskambinkite bet kokiu numeriu, tada palaukite apie valandą ir tada bandykite parsisiųsti nustatymus, kaip buvo aprašyta ankščiau.
Jei vis tiek nepavyks to padaryti, rekomenduojame susivesti nustatymus rankiniu būdu, vadovaujantis telefono meniu.

Jei šie patarimai nepadėjo, kreipkitės į klientų aptarnavimo centrą

Interneto ir MMS nustatymai

 • Telefone - kad galėtumėte gauti ir siųsti MMS žinutes bei naudotis mobiliuoju internetu reikalingi mobiliojo interneto bei MMS nustatymai, kuriuos gausite išsiuntę SMS žinutę nemokamu numeriu 1504 ir įrašę INTERNETAS. Kai gausite nustatymus juos turite išsaugoti savo telefone.
 • Kai kuriems išmaniesiems telefonams nėra automatinių nustatymų t.y. SMS žinute jų negausite. Tokiu atveju, Jums reikės patiems susivesti nustatymus (pateikti lentelėje) rankniu būdu (žiūrėti lentelėje bei pateiktose instrukcijose).
 • Kompiuteryje su interneto kortele - APN nustatymus žiūrėkite šio teksto apačioje. 
 

Rankiniai nustatymai

Paprastiems

telefonams

 Išmaniesiems telefonams

 • Android
 • Windows Mobile
 • Apple iPhone

MMS

Parametrų pavadinimas (Profile name)

TELE2 internetas

TELE2 internetas

TELE2 MMS

IP adresas (MMS WapGW IP)

   

193.12.40.29

Atpažinimo būdas (Authentication)

Paprastas (Normal)

   

Įjungimo į tinklą būdas

Automatinis

   

Ryšio tipas (Connection-type)

Pastovus (Permanent)

 

Pastovus (Permanent)

Duomenų nešmena (Data bearer)

gprs

   

Prievadas (Port)

   

9201 arba 8080

Kreipties (prieigos) taškas (APN) *

 • jei turite PILDYK arba abonentinę kortelę - internet.tele2.lt
 • nauodjate interneto kortelę:
  • su sutartimi - mobileinternet.tele2.lt
  • išankstinio mokėjimo - data.tele2.lt

Vartotojo vardas (Login)

wap

wap (tik Apple Iphone)

 

Slaptažodis (Password)

wap

wap (tik Apple Iphone)

 
 
Jei nežinote kaip ir kur telefone rasti nustatymus, vadovaukitės pateiktomis instrukcijomis:

Trumpai Android kelias iki APN nustatymų:

 • Settings/Nustatymai ->
 • Network connections/Tinklo ryšiai ->
 • More networks/Daugiau tinklų ->
 • Mobile networks/Mobilieji tinklai ->
 • Access Point names/Prieigos taškų pavadinimai
______________________________________________
* Kreipties taškas (angl. APN - Access point name) – tai adresas, per kurį pasiekiamas mobilusis internetas arba kitaip - tam tikras nustatymas reikalingas prisijungimui prie interneto atlikti. Šis nustatymas yra pats svarbiausias norint naudotis internetu savo mobiliajame įrenginyje.
Jeigu modeme yra nurodytas kitas APN, sukurkite naują profilį. Prie APN pasirinkite Static ir įrašykite atitinkamą APN. Access number - *99#, User name – wap, Password – wap.
 
Jeigu naudosite mobilųjį telefoną kaip modemą, naudodamiesi telefono instrukcija, sujunkite jį su kompiuteriu arba vadovaukitės šiomis instrukcijomis skirtomis skirtingoms operacinėms sistemoms: Windows 2000, XPWindows XP, Windows Vista ir Windows 7.

 

Internetas užsienyje

Internetas užsienyje

Vykstant į užsienį, atsisiųsti papildomų nustatymų (jei mobiliuoju internetu naudojatės Lietuvoje) mobiliajam internetui nereikia.

Informaciją apie tai, ar galėsite šalyje, į kurią vykstate, naudotis internetu telefone ir kiek jis kainuoja, rasite čia.

 

Kaip sužinoti megabaitų likutį

Kaip sužinoti megabaitų likutį

Mobiliojo interneto likutį sužinoti galite:

Duomenys pateikiami su nedideliu atsilikimu (nuo kelių iki keliolikos minučių).

Sąskaitos likutis

Sąskaitos dydį sužinokite:

 • prisijungę prie savitarnos svetainės Mano PILDYK (nemokamai);
 • telefone surinkę * 245 # ir paspaudę skamb. mygtuką, kaina – 0,04 Eur.

Kaip sužinoti likučio dydį, jei kortelę naudojate signalizacijos ar kitame įrenginyje? - Vienintelį kartą SIM kortelę įdėkite į telefono aparatą, prisiregistruokite prie savitarnos, susikurkite nuolatinį slaptažodį ir ateityje visada pasitikrinksite sąskaitos likutį savitarnoje.

Pokalbių, SMS ir duomenų likučius žiūrėkite savitarnos svetainėje Mano PILDYK

 

 

Kur dingsta internetas?

Kodėl greitai baigėsi duomenys?

Dažniausiai išmaniųjų telefonų vartotojai susiduria su jo "savarankiškumu" t.y. neretai telefone esančios programėlės savarankiškai inicijuoja jungimąsi prie interneto, kad atnaujinti duomenis, pavyzdžiui, Android žadintuvas, kuriame teikiama informacija apie telefono vietovės orus ir pan.

Pirmą kartą įsigijusiems išmanųjį telefoną, rekomenduojame skirti laiko ir susipažinti su jo funkcijomis ir galimybėmis pasitelkiant draugus, telefono modelio aprašymą/instrukciją ar susiradus informacijos internete.

 • O jei nenorite/neketinate interneto naudoti visiškai - telefono nustatymų pagalba išjunkite mobiliojo interneto paslaugą arba ištrinkite interneto nustatymus.
 • Jei norite naudotis internetu telefone - ir neturite mob. interneto duomenų, įsigykite mobiliojo interneto paketą, kad duomenų siuntimas kainuotų pigiau.

Interneto paslauga apmokestinama už išsiųstų ir atsiųstų duomenų kiekį. Apvalinimas. Duomenys apvalinami 1 KB tikslumu, nebent mokėjimo plano, paslaugos ar paketo aprašyme nurodyta kitaip.

Kokie veiksmai naudoja duomenis?

 • Interneto naršymas, įvairūs peržiūrėjimai ir persiuntimai, priminimai ir pan.
 • Programėlių naudojimas: žaidimai, muzika, parkavimo programėlės ir kitos.
 • Programėlės naudoja duomenis ir tuomet, kai jomis nesinaudojama! Pvz.:
  • Orų programėlė (ta, kuri vis atnaujina informaciją apie šiuo metu esančią temperatūrą ir oro sąlygas).
  • „Facebook“ žinutės telefono ekrane, jog kažkas pakomentavo nuotrauką ir pan.
  • Štai pavyzdžiui naudojama „Google Maps“ per 15 min „sunaudoja“ apie 22 MB, o nenaudojama tam tikromis aplinkybėmis panašų kiekį gali sunaudoti per 45 min. Per tokį pat laiką išjungtas „Facebook“ sunaudoja 0,70 MB. Tiek pat ir „YouTube“.
  • Įvairių programėlių ar programinės įrangos automatiniai atnaujinimai. Programinės įrangos versija paprastai atsinaujina rečiau nei įvairios telefone įdiegtos programėlės ir gali būti diegiamos telefone kas kelis mėnesius ar kas pusmetį, ir tokie atnaujinimai būna didelės apimties. Įvairios programos gali atsinaujinti skirtingu periodiškumu: kasdien, kiekvieną savaitę, kiekvieną mėn. ir pan. Telefone su „Android“ operacine sistema galima labai paprastai apriboti programų atnaujinimą pagal savo poreikį. Tereikia atverti „Play Store“ parduotuvę ir paspaudus telefone mygtuką „Menu“ pasirinkti punktą „Settings“ („Nustatymai“). Atsivėrusiame langelyje pažymėkite varnele eilutę „Update over Wi-Fi only“. Po šio pakeitimo telefonas programėles atnaujins tik tuomet, kai prisijungs prie bevielio ryšio. Galima išvis išjungti automatinį aplikacijų atnaujinimą – tam nuimkite varnelę eilutėje „Auto-update apps“.

1 gigabaitas (GB) = 1024 megabaitai (MB).

1GB = 200 dainų atsiųsti (mp3 formato)

 • 300 nuotraukų įkelti į internetą (upload);
 • 2 valandos žaidimo internete (online);
 • 4 valandos video peržiūros pasirinkus žemą kokybę (low quality);
 • 2 valandos video peržiūros pasirinkus standartinę kokybę (SD);
 • 1 valandos video peržiūros pasirinkus aukščiausią kokybę (HD);
 • iki 200 programėlių, tai smarkiai priklauso nuo jų dydžio. Siunčiant dideles programėles ar žaidimus gali neužtekti 1GB ir vienai;
 • 1000 standartinių (HTML) svetainių su paveikslėliais/animacijom pakrovimas telefone;
 • 1 filmo atsisiuntimas (žema kokybe).

Kiek kokia veikla internete ar išmaniųjų programėlių naudojimas suvartoja duomenų padės suprasti Tele2 tinklaraščio straipsnis Kur pradingsta mobilusis internetas.

Taigi, interneto duomenys greitai "išgaruoja" dėl 3 dalykų:

 • sumaniuose telefonuose esančių (arba pačių mūsų atsisiųstų) įvairiausių programėlių, kurių ne visi sugebame kontroliuoti;
 • arba turime per mažą interneto paketą ir reiktų pasirinkti kitą, siūlantį daugiau gigabaitų;
 • arba internetą naudojame labai intensyviai ir aukšta raiška (pvz., youtube aukštos kokybės (angl. High Definition) įrašų peržiūra).

Kaip išjungti internetą?

Kaip išjungti internetą telefone?

Kad mobiliajame telefone interneto paslauga neveiktų išjunkite šią paslaugą telefono meniu pagalba.

Žemiau pateiktos nuorodos yra tik pavyzdinės, tikslus būdas, kelias iki funkcijos išjungimo gali skirtis prikausomai nuo operacinės sistemos versijos, senumo ir pan. Daugiau informacijos rasite konkretaus modelio telefono instrukcijoje.

Android operacine sistema: Meniu >Nustatymai (Settings) --> Belaidis ryšys ir tinklai (Wireless ans networks)  (arba Daugiau/More) --> Mobilieji tinklai (Mobile networks) --> prie Naudoti paketinius duomenis (Use packet data) nuimkite varnelę.

Windows operacine sistema: Meniu (Meniu) > Settings (Parametrai) > Mobile Network (Mobilusis ryšys ir SIM)> Data connection (Duomenų perdavimo ryšys) On/Off (Įjungta/išjungta).

Nokia telefonuose (ne su Windows OS): Parametrai -> Ryšiai su išoriniais prietaisais -> Mobilieji duomenys -> Mobilieji duomenys -> Taip / Ne / Isjungt uzsienio tinkle.

iOS (Apple) operacine sistema: Meniu > Settings > General > Cellular > Cellular Data pasirinkite Off funkciją.

TELE2 INTERNETAS

Tele2 LAISVAS internetas

Jei interneto reikia namams t.y. reikia pastovaus, didelio greičio ir duomenų srauto rinkitės https://tele2.lt/privatiems/namu-internetas už ypač gerą kainą. 


Tele2 internetas telefone

Naršykite saugiai ir be jokių baimių dėl per didelės sąskaitos! 

Užsakykite interneto paketą ar planą, naudokite, o išeikvoję turimą duomenų limitą, mobiliuoju internetu negalėsite naudotis tol, kol neužsisakysite papildomų duomenų.

Kaip užsakyti internetą telefone? 

 • mokėjimo planą su interneto duomenimis užsakyti/pakeisti galite savitarnos svetainėje mano.tele2.lt, bet kuriame Tele2 salone ar klientų aptarnavimo centro numeriu 117;
 • jei interneto reikia ar pritrūkote tik šiam mėnesiui, papildomus duomenis galite užsakyti telefonu, naršyklėje atsidarę naršyk.tele2.lt. Užsisakę papildomą vienkartinį duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami.

Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.tele2.lt, kur galima:

 • užsisakyti papildomą vienkartinį duomenų paketą;
 • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

PILDYK internetas telefone

Norint naudotis internetu telefone pastoviai ir dažnai siūlome užsisakyti vieną iš Naršyk paketų.

Taip pat telefone adresu narsyk.pildyk.lt galėsite įsigyti vieną iš Jūsų poreikius labiausiai atitinkančių interneto paketų. Užsisakę duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami. Kas vyksta pasibaigus interneto duomenims? - Gaunama apie paketo pabaigą informuojanti SMS žinutė ir iš karto nukreipiama į puslapį narsyk.pildyk.lt, kur galima:

 • užsisakyti duomenų paketą;
 • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

 

Kraunamas