Norėdami toliau naršyti pildyk.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis .

Pagalba

Pasiklydai? Turi klausimų? Užduok klausimą arba rinkis iš populiariausių temų

Arba rinkis iš populiariausių temų

Tarptautiniai tarifai

Ryšys užsienyje

Ryšys užsienyje

Patarimai prieš vykstant į užsienį

Kad kelionės užsienyje metu ryšiu naudotumėtės be trukdžių, rekomenduojame atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.

 • Privatūs klientai: padidinkite kredito limitą dar prieš kelionę, nes tarptinklinio ryšio tarifai labai skiriasi nuo įprastinių. O užsienyje viršijus kredito limitą neveiks jokios paslaugos.
 • Ar toje šalyje veiks Tele2 tarptinklinis ryšys ir su kuriais tos šalies operatoriais kokie tarifai taikomi (žiūrėti pavyzdyje).
 • Ar turimo telefono dažnis (900/1800/1900 Mhz ) sutampa su šalies, į kurią vykstate mobiliojo ryšio tinklo dažniu (žiūrėti pavyzdyje).

Šia informaciją galima patikrinti čia: http://tele2.lt/privatiems/paslaugos/rysys-uzsienyje/tarifai.

Galimi nesklandumai būnant užsienyje dėl telefono nustatymų.

 • Jei išvykus į užsienį telefonas automatiškai nesiregistruoja prie tinklo, perkraukite jį ir mėginkite prisijungti atlikdami rankinę tinklų paiešką. Jei nesklandumas išlieka, esant galimybei, išmėginkite SIM kortelę kitame telefone.
 • Ar telefone įjungta interneto tarptinkliniame ryšyje funkcija (angl.  Data Roaming). Jeigu telefone yra nustatytas lietuviškas meniu, ši funkcija gali vadintis taip: Nokia (Windows Phone) - Duomenų perdavimas tarptinkliniu ryšiu, Samsung (Android) - Tarptinklinis duomenų siuntimas.

Jei užsienyje naudositės internetu.

 • Ar interneto nustatymai telefone suvesti teisingai.
 • Apple naudotojams: aktyvavę Data Roaming funkciją savo telefone įsitikinkite, ar EU internet nustatymas yra išjungtas. Esant aktyviai EU internet funkcijai, internetas užsienyje neveiks.

Tarifai užsienyje

Tarptinklinis ryšys (angl. „roaming“) – tai galimybė Tele2 ir PILDYK vartotojams užsienyje naudotis šiomis mobiliojo ryšio paslaugomis:

 • išeinantys ir įeinantys skambučiai;
 • SMS žinutės (gavimas ir siuntimas);
 • mobiliojo interneto paslaugos (ne visose šalyse, priklausomai nuo operatoriaus).

Atkreipkite dėmesį, kad būdami užsienyje mokėsite ne tik už išeinančius, bet ir už atsilieptus skambučius (už atsilieptas ir prakalbėtas minutes).

Visiems Tele2 klientams tarptinklinio ryšio paslauga yra įjungta ir papildomai jos užsakyti nereikia. Kai nuvyksite į užsienį, telefonas automatiškai prisijungs prie veikiančio toje šalyje operatoriaus.

Tarptinklinio ryšio tarifus, bei šalis, kuriose ši paslauga teikiama rasite čia:

Jei gyvenate Lietuvos pasienyje arba nenorite turėti galimybės naudotis šia paslauga Jums reikia telefono pagalba nustatyti rankinį tinklo pasirinkimą ir pasirinkti Tele2 LT operatorių.

 

Ar reikia išjungti tarptinklinio ryšio paslaugą grįžus į Lietuvą?

Grįžus į Lietuvą jokių papildomų tarptinklinio ryšio atsisakymo veiksmų atlikti nereikia.

Jei naudojate rankinį tinklo pasirinkimą, nepamirškite Lietuvoje pasirinkti Tele2 operatorių.

Jei gyvenate pasienyje, būtinai vietoj automatinio naudokite rankinį tinklo pasirinkimą, kad netyčia neprisijungtumėte prie užsienio operatoriaus.


Tarifai Europos Sąjungos šalyse

Dar labiau sumažinti tarptinklinio ryšio (angl. „roaming“) tarifai Pildyk klientams nuo 2017.06.30 taikomi visose Europos Sąjungos (ES) bei Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalyse: Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Kipre, Maltoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Estijoje, Latvijoje, bei Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Gibraltare.

Kelionės metu Pildyk klientai turės užsisakyti vieną iš šių paketų:

DIENINIS (galioja 24 val.; suteikiama 10 min., 10 SMS, 50 MB); raktažodis: EU1; kaina - 1 Eur

SAVAITINIS (galioja 7 d.; suteikiama 50 min., 50 SMS, 300 MB); raktažodis: EU7; kaina - 4 Eur

MĖNESIO PLANAS (galioja 30 d.; suteikiama 120 min., 120 SMS, 1GB); raktažodis: EU30; kaina - 15 Eur

Jei naudojamas planas „Standartinis“, tiek Lietuvoje, tiek ES šalyse galios įprastos paslaugos ir tarifai: skambučiai visą parą į visus LT tinklus - 0,14 Eur/min.; SMS siuntimas į visus LT tinklus - 0,03 Eur/SMS. Šiam planui galioja papildomos RRT patvirtintos tarptinklinio ryšio priemokos ES: įeinančio skambučio minutės kaina – 0,0125 Eur/min., išeinančio skambučio minutės kaina – 0,0160 Eur/min.

Jei išvykus bus aktyvuoti „Standartinio“ plano tarifai, jie liks galioti ir grįžus į Lietuvą, tad reikia nepamiršti užsisakyti savo pamėgto plano Lietuvoje.

Nepasirinkus vieno iš šių planų, išvykus už Lietuvos ribų, tarptinklinio ryšio paslaugos ES/EEE nebus teikiamos.

Daugiau apie tarifus ES/EEE skaitykite čia

Kitų paslaugų tarptinklinio ryšio (angl. roaming) tarifus žiūrėkite čia, Pildyk paslaugos tarifus užsienyje žiūrėkite čia.

 

Pokalbių apvalinimas

Pokalbiai Lietuvoje bei užsienyje apvalinami minučių tikslumu.

Europos Sąjungos, Lichtenšteine, Islandijoje bei Norvegijoje pokalbių apvalinimas vyksta taip:

 • išeinantys skambučiai apmokestinami: pirmos 30 sek, toliau apmokestinimas vykdomas kas sekundę;
 • atsiliepto skambučio apmokestinimas vykdomas kas sekundę.

Kaip pasipildyti sąskaitą?

PILDYK sąskaitą pildykite sau patogiausiu būdu.

Papildyti galite šiais būdais:

 • internetu pildyk.lt* puslapyje arba bankomate, arba mobilaus banko SMS žinute - tam reikia turėti sąskaitą banke.  
 • ID kortele arba papildymo kortele ar kvitu - kuriuos galima įsigyti įvairiose prekybos vietose;
 • papildymą galima gauti iš Tele2 abonento sąskaitos (SMS žinute);
 • Foxbox terminale - įdėjus pinigus į automatą.

Jei neturite galimybės papildyti sąskaitos ir trūksta nedaug - pasinaudokite skubiuoju papildymu.

*Kai pildote sąskaitą per banką internetu, papildymą būtina pradėti iš pildyk.lt puslapio. Jei pildysite ne per pildyk.lt puslapį - pinigai nuo banko sąskaitos bus nuskaityti, tačiau PILDYK sąskaita nebus papildyta.

 

Esant užsienyje sąskaitą pildykite:

 • kreditine kortele per internetinę svetainę www.ding.com;
 • internetu pildyk.lt puslapyje;
 • gaudamį į sąskaitą pinigų iš Tele2 abonento;
 • paprašykite, kad draugas nupirktų papildymo kortelę arba kvitą ir atsiųstų Jums jo saugos kodą, kurį suveskite taip pat, kaip ir būdamas Lietuvoje  (*110* saugos kodas # ir skamb. mygtukas).
Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje papildyti sąskaitą galima kai kuriuose mažmeninės prekybos pardavimo taškuose, kur matomas Pildyk prekės ženklas (pvz. prekybos tinklas PayPoint Didžiojoje Britanijoje).

 

Skambučiai į užsienį

Skambučiai į užsienį

Skambučiai į užsienį

Skambučių į užsienį tarifus žiūrėkite svetainėje:

Jei skambinate lietuviškam numeriui esančiam užsienyje, skambučio kaina - kaip į lietuvišką numerį esantį Lietuvoje (įprastinis Jūsų turimas tarifas). Tačiau, Jūsų pašnekovas mokės už atsiliepto skambučio minutes pagal tarptinklinio ryšio tarifus.

SMS kaina į užsienį. Abonementams SMS tarifas į užsienį priklauso nuo turimo mokėjimo plano. Su PILDYK SMS į užsienio operatorių tinklus kainuoja 0,12 Eur/ SMS.

Jei SMS siunčiate lietuviškam numeriui esančiam užsienyje, SMS kaina - kaip į lietuvišką numerį esantį Lietuvoje (įprastinis Jūsų turimas tarifas).


Užsienio valstybių kodai

Valstybių kodus žiūrėkite čia.


Kompanija TELE2, siekdama apsaugoti savo klientų interesus dėl nepagrįstai dažnai svyruojančių ir didelių įkainių, laikinai blokuoja skambučius į šias šalis:

Liberija, Siera Leonė, Gana, Nigerija, Čadas, Centrinės Afrikos Respublika, Kamerūnas, Bisau Gvinėja, Gabonas, Gambija, Kongo Respublika, Kongas, Angola, Sudanas, Ruanda, Etiopija, Somalis, Džibutis, Tanzanija, Uganda, Burundis, Mozambikas, Zambija, Zimbabvė, Namibija, Malavis, Lesotas, Botsvana, Komorai, Šv. Elenos Sala, Eritrėja, Folklandas, Gvatemala, Salvadoras, Hondūras, Nikaragva, Haitis, Bolivija, Gajana, Rytų Timoras, Brunėjus, Mauritanija, Nauru, Saliamono Salos, Fidžis, Kuko Salos, Samoa, Kiribatis, Šiaurės Korėja, Laosas, Bangladešas, Bahreinas, Butanas, Togas, Senegalas, Dramblio Kaulo Krantas, Malis.

Atsiprašome už nepatogumus.

 

Kaip rinkti numerį?

Kaip skambinti būnant užsienyje

Būnant užsienyje, norint paskambinti su PILDYK kortele telefono ekrane rinkite *100* + šalies kodas, telefono numeris # ir skamb. mygtukas arba *100* 00 šalies kodas, telefono numeris # ir skamb. mygtukas.

Pavyzdžiui, norėdamas paskambinti į PILDYK klientų aptarnavimo centrą, rink: *100*+37068400077# ir skamb. mygtukas. Telefono ekrane pasirodys užrašas: „Jūsų užklausa priimta, prašome laukti skambučio“. Netrukus telefonas ims skambėti. Atsiliepkite ir būsite sujungti su numeriu, kuriam skambinote.

ES/EEE šalyse skambink taip, lyg būtum Lietuvoje, nerinkdamas prieš numerį jokių žvaigždučių.

Svarbu gyvenantiems pasienyje

Svarbu gyvenantiems pasienyje

Jei gyvenate pasienyje, būtinai vietoj automatinio naudokite rankinį tinklo pasirinkimą, kad netyčia neprisijungtumėte prie užsienio operatoriaus ir nesinaudotumėtė tarptinklinio ryšio tarifais. Taip atsitinka dėl stipresnio užsienio šalių operatorių signalo, nes signalams fizinės sienos negalioja.

Norint išvengti netyčinio prisijungimo prie užsienio operatoriaus, telefone nustatykite rankinį operatoriaus parinkimą ir pasirinkite Tele2 LT operatorių. Daugumoje aparatų tai galima padaryti atliekant šią veiksmų seką: telefono meniu pasirinkti "Parametrai“, atverti "Telefonas“ (arba "Telefono parametrai“), atverti "Operatoriaus pasirinkimas“ ir pasirinkti funkciją "Rankinis pasirinkimas“.

Kraunamas