Norėdami toliau naršyti pildyk.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis .

Pagalba

Pasiklydai? Turi klausimų? Užduok klausimą arba rinkis iš populiariausių temų

Arba rinkis iš populiariausių temų

Tarptautiniai tarifai

Ryšys užsienyje

Skambučiai į užsienį

Kaip rinkti numerį?

Kaip skambinti būnant užsienyje

Būnant užsienyje, norint paskambinti su PILDYK kortele telefono ekrane rinkite *100* + šalies kodas, telefono numeris # ir skamb. mygtukas arba *100* 00 šalies kodas, telefono numeris # ir skamb. mygtukas.

Pavyzdžiui, norėdamas paskambinti į PILDYK klientų aptarnavimo centrą, rink: *100*+37068400077# ir skamb. mygtukas. Telefono ekrane pasirodys užrašas: „Jūsų užklausa priimta, prašome laukti skambučio“. Netrukus telefonas ims skambėti. Atsiliepkite ir būsite sujungti su numeriu, kuriam skambinote.

Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje skambinkite taip, lyg būtum Lietuvoje, nerinkdamas prieš numerį jokių žvaigždučių.

Svarbu gyvenantiems pasienyje

Svarbu gyvenantiems pasienyje

Jei gyvenate pasienyje, būtinai vietoj automatinio naudokite rankinį tinklo pasirinkimą, kad netyčia neprisijungtumėte prie užsienio operatoriaus ir nesinaudotumėtė tarptinklinio ryšio tarifais. Taip atsitinka dėl stipresnio užsienio šalių operatorių signalo, nes signalams fizinės sienos negalioja.

Norint išvengti netyčinio prisijungimo prie užsienio operatoriaus, telefone nustatykite rankinį operatoriaus parinkimą ir pasirinkite Tele2 LT operatorių. Daugumoje aparatų tai galima padaryti atliekant šią veiksmų seką: telefono meniu pasirinkti "Parametrai“, atverti "Telefonas“ (arba "Telefono parametrai“), atverti "Operatoriaus pasirinkimas“ ir pasirinkti funkciją "Rankinis pasirinkimas“.

Kraunamas